BRC (British Retail Consortium), IFS (International Food Standard), GLOBALGAP, ISO (International Organization for Standardization) 14001 & 22000 ve HACCP ve Friends of the Sea sertifikalarına sahip olan More Aquaculture, bir gıda kuruluşu olmanın verdiği hassasiyet ile kalite ve güvence faaliyetlerinde, insan sağlığı ve çevreye duyarlı, hijyenik koşullarda üretim yaparak yüksek ürün kalitesiyle müşterilerine değer katmayı ilke edinmiştir. Hammaddenin tedarik sürecinden müşteriye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreç, kalite kontrol ve güvence departmanı tarafından takip edilerek raporlanmaktadır.

Kalite Politikası

Ertuğ Balık Üretim Tesisi; ürünleri, üretim prosesleri, yönetim sistemleri ve tüm çalışanlarıyla birlikte yurtiçinde örnek kuruluş olmanın yanı sıra yurtdışı pazarlarında da "MORE AQUACULTURE" markasını dünya markası yapmayı hedefler. Bu hedeflerini yerine getirirken de temel faaliyet alanlarındaki karlılığı ve üretimi arttırmayı amaçlar.

Bu amaca ulaşabilmek için Ertuğ Balık Üretim Tesisi kalite politikasıyla;
İnsan kaynakları politikasında, varolan insan potansiyelinin en iyi fikirler ve gelişmeler ile desteklenmesini ve iyileştirilmesini sağlar.

Su ürünleri alanında insana, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla, tüm çalışanlarımız ve gelişen teknolojinin katkıları ile üretim yaparak müşteri ve tüketicinin korunmasını, bilinçlenmesini ve ürünlerimizden sürekli memnun kalmasını sağlayarak su ürünleri alanında büyümek, karlılığı ve verimliliği arttırmayı amaçlar.

Ertuğ Balık Üretim A.Ş, verimlilik artışının yönetim, ekip çalışması, çalışanların memnuniyeti, tedarikçi ilişkileri, iletişim, eğitim, teknoloji ve sorun çözme kültürü, katı, sıvı ve gaz atıklarının miktarını azaltarak çevrenin korunması, üretimde çevre bilincinin yerleşmesi, kalite ve çevre yönetiminde sürekliliğin sağlanması gibi pek çok faktörün sinerjisi ile elde edileceğinin bilincindedir.

Ertuğ Balık Üretim A.Ş, tedarikçileri ile olan ilişkilerinde karşılıklı değer yaratma ilkesini benimsemiştir.

Tüm bu ilkeler doğrultusunda Ertuğ Balık Üretim A.Ş toplam kalite anlayışına ve çevreyi koruma bilincine sahip olduğunu, üretimin her aşamasının sürekli iyileştirme ilkelerine açık olduğunu, faaliyetleri ile ilgili tarafların memnuniyetini sağlamayı taahhüt etmektedir.

İzlenebilirlik

Bu bölüm hazırlanmaktadır. Lütfen daha sonra tekrar ziyaret ediniz.

Sürdürebilirlik

Bu bölüm hazırlanmaktadır. Lütfen daha sonra tekrar ziyaret ediniz.

Sertifikalar

GlobalGap İşletme Onay Friend of the Sea -
Levrek
Friend of the Sea -
Çipura
More BRC Sertifika More IFS Sertifika

© 2002-2013 More Aquaculture, Ertuğ Balık A.Ş.'nin tescilli markasıdır. © 2002-2013 Ertuğ Balık A.Ş. bir AKG Grubu şirketidir.