Üretim Çiftlikleri

More Aquaculture, bugün Türkiye’nin en verimli suları arasında yer alan Ege’nin İzmir kıyılarında, 3.350 ton/yıl kapasiteli üç adet su ürünleri yetiştiriciliği belgeli çiftliği ile üretimini gerçekleştirmektedir. Çevreye duyarlı yaklaşımını ISO 14001 ve GLOBALGAP “Çevre Yönetim Sistemi” belgeleri ile kanıtlayan More, üretimin her aşamasını kayıt altına alarak, yavru aşamasından hasata kadar olan süreci kontrol altında tutup, izlenebilirliğini sağlamaktadır. Son teknoloji ile üretilen çevreye duyarlı extruder yemleri kullanan More, otomatik yemleme sistemleri ile yemleme yapmaktadır.

     

İşleme ve Paketleme Tesisi

More Aquaculture, 5200 ton/yıl kapasiteli işleme ve paketleme tesisinde sektörün sahip olduğu en ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır. Balığın teslim alınmasından nakliyesine kadar olan üretim sürecini ERP yazılımı sayesinde takip edip ölçümleyen More, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip zincir marketlerde İzlenebilir Balık Projesi’ni hayata geçirmiştir.

Günümüzün en gelişmiş üretim araçlarına sahip olan More Aquaculture, üretimin her aşamasını konusunda uzman Su Ürünleri ve Gıda Mühendisleri ile kontrol altında tutmaktadır. Üretimde verimliliği ve sürekli gelişmeyi ön planda tutan More Aquaculture, balığı tüketiciye hijyenik ortamda daha güvenli ve daha sağlıklı bir şekilde ulaştırmayı taahhüt etmektedir.

     
© 2002-2013 More Aquaculture, Ertuğ Balık A.Ş.'nin tescilli markasıdır. © 2002-2013 Ertuğ Balık A.Ş. bir AKG Grubu şirketidir.