More AquaCulture

Hakkımızda

Ertuğ Balık Üretim Tesisi Gıda Ve Tarım İşletmeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş, 2002 Yılında Mordoğan Su Ürünleri A.Ş' ne iştirak ederek balık işine giren AKG Grubu, 2004 yılında Ertuğ Balık Üretim Tesisi A.Ş' yi de bünyesine katarak su ürünleri sektörüne büyük bir adım atmıştır. Bu iki şirket 31.08.2007 tarihinden itibaren Ertuğ Balık Üretim Tesisi A.Ş adı altında birleşmiştir. Ertuğ Balık Üretim A.Ş Mordoğan'da 550 ton/yıl, Çandarlı da ise 2800 Ton/Yıl olmak üzere toplamda 3.350 Ton / yıl kapasiteli yetiştiricilik belgeleri ile üretimine devam etmektedir.

Şirketimizin amacı; Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, insanımıza bol, sağlıklı, kaliteli ve güvenle tüketebileceği ürünler sunmak, tüketiciyi olduğu kadar üretenlerinde mutluluğunu sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda kalite politikamızı; su ürünleri alanında insana, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla, tüm çalışanlarımız ve gelişen teknolojinin katkıları ile üretim yaparak müşteri ve tüketicinin korunmasını, bilinçlenmesini ve ürünlerimizden sürekli memnun kalmasını sağlayarak su ürünleri alanında büyümek, karlılığı ve verimliliği arttırmak şeklinde özetleyebiliriz.

Şirketimiz 2008 yılı içerisinde yapımını tamamladığı İşleme ve Paketleme Tesisi ile fileto, temizlenmiş levrek ve çipura , alabalık, vb. ticari ürünler ile donuk ürün pazarına da girmiştir.

AKG Grubu

AKG GAZBETON
AKG Grubu’nun güçlü şirketi AKG Gazbeton, 15 Nisan 2002 tarihi itibari ile "AKG Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş." adıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 2005 yılı Aralık ayında Çimstone Doğal Kompoze Taş İşletmeleri ile güçlerini birleştirerek daha da güçlenen AKG Gazbeton, değişen pazar şartları ve kurumsal yenilenme süreciyle birlikte, 2011 yılının Haziran ayından bu yana “AKG Gazbeton İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.” adını alarak, güçlenen finansal yapısı ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

ÇİMSTONE
AKG Grubu’nun İnşaat sektöründeki ikinci markası Çimstone, 1996 yılından bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında sayısız büyük projede başarı ile uygulanmakta, uluslararası arenada fark yaratarak ISO 9001:2000 belgesiyle üretiminin tüm süreçlerinde kalitesini belgeleyerek, hijyen raporu ile yüzey kaplama malzemelerine farklı bir standart sunmakta ve sektördeki etkinliğini sürdürmektedir.

MORE AQUACULTURE
MORE Aquaculture, bugün Türkiye’nin en verimli suları arasında yer alan Ege’nin İzmir kıyılarında, 3.350 ton/yıl kapasiteli üç adet su ürünleri yetiştiriciliği belgeli çiftliği ile üretimini gerçekleştirmektedir. Çevreye duyarlı yaklaşımını ISO 14001 ve GLOBALGAP “Çevre Yönetim Sistemi” belgeleri ile kanıtlayan MORE,2008 yılında devreye giren Işıkkent’teki Avrupa’nın en modern balık işleme tesisiyle 2010 yılı içinde yüzde 50 büyüme gerçekleştirerek, 5200 ton/yıl kapasiteyle, sektörün sahip olduğu en ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır.

ÇİTTUR
1989 yılından bugüne, turizm sektöründe çok yönlü hizmet veren ve tecrübesi ile bir güven sembolü olan Çittur, hizmetleri ile sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak sürekli gelişimi hedeflemekte ve başta İzmir ve Ege olmak üzere Türkiye’nin tanıtımına ve ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

AKG Group

AKG Gazbeton     Çimstone     More Aquaculture     Çittur
© 2002-2013 More Aquaculture, Ertuğ Balık A.Ş.'nin tescilli markasıdır. © 2002-2013 Ertuğ Balık A.Ş. bir AKG Grubu şirketidir.